Studio projektowe mainWeb.pl - Kreujemy Twój wizerunek w Internecie.

Strony internetowe - CMS

Co to jest CMS

CMS – to system zarządzania treścią, który posiada panel administracyjny. Za pomocą panelu, właściciel strony może zmieniać informacje na swojej stronie bez znajomości programowania, i całkowicie za darmo.

Zasadniczą różnicą w obydwóch technologiach jest to, że strona statyczna nie posiada zaplecza systemowego, za pośrednictwem którego możemy w prosty i łatwy sposób edytować informacje na stronie. Jeżeli treści w witrynie internetowej nie są zbyt często zmieniane oraz strona nie zawiera dużej ilości elementów, które należało by co jakiś czas edytować, nie zachodzi potrzeba budowy strony w oparciu o system CMS.

Etapynaszej pracy.

Spotkania

Planowanie

Projektowanie

Programowanie

Testowanie

Oddanie

Masz pytania ? Napisz ! Chętnie na wszystkie odpowiemy

Jesteśmy pasjonatami tworzenia rozwiązań internetowych.

To ważne, aby mieć wizję i strategię na stworzenie optymalnej strony internetowej.

Dlaczego warto miec stronę internetową.

W dobie komputerów, laptopów, tabletów, różnych urządzeń mobilnych, ogólnie dostępnego Internetu mobilnego, poprzez stronę internetową dotrzesz ze swoją ofertą do setek a nawet tysięcy klientów z nawet najdalszych zakątków na świecie, ze swoją ofertą.

Strona stronie nie równa…

Witryna, którą utworzysz to Twoja nowoczesna wizytówka, podstawa w budowaniu zaufania konsumenta, poświadczenie o Twojej autentyczności, a w końcu, reklama Twojego „produktu”. Twoja niepowtarzalna strona internetowa to klucz do serc i portfeli Twoich konsumentów.

Projekt graficzny

Przygotowanie wizualizacji strony internetowej.

Zmiany w projekcie

Na życzenie klienta nanosimy zmiany w projekcie graficznym.

Grid System

Kodowanie systemu blokowego odpowiadającego za reponsywność witryny.

Czysty kod

Dopisanie pozostałego kodu strony odpowiedzialnego za odpowiednie ułożenie grafiki,treści. Optymalizacja strony pod kątem SEO.